Videocall.czPomocníkSlovníček

Obsah (content) a jeho sdílení

Při videokonferencích je často potřeba ukázat dokument nebo prezentaci, kterou máte uloženou v počítači. Videokonference Polycom toto umožňují pomocí softwarové aplikace People + Content IP a hardwarovým příslušenstvím People + Content.

People + Content IP je jednoduchá softwarová aplikace, která všem účastníkům videokonference umožňuje sdílení obrazu počítače na videokonferenčním zařízení. Tuto aplikaci stačí nainstalovat a pak musíme pouze znát IP adresu videokonferenčního terminálu, na který chceme prezentaci (dokument) sdílet.

People + Content je jednoduché příslušenství, které umožňuje připojit váš PC (notebook) k videokonferenčnímu zařízení pomocí např. VGA nebo DVI kabelu.

People on Content je technologie umožňující vkládat jeden obraz do druhého. Díky tomu se hovořící účastník videokonference snadno může stát součástí prezentovaného obrazu. Typické použití této technologie je např. televizní předpověď počasí, kdy moderátor je na popředí a na pozadí jsou vidět informace o předpovědi počasí.

Kontakty?

Rychlé kontakty

w3w s.r.o., Jeremenkova 9, 140 00 Praha 4, Infolinka: 774 373 735 email:

Nahoru